دستگاه ضبط

دستگاه ضبط NVR-108MH-C هایلوک و  NVR ND8312 ویوتک

در این پست قصد داریم دستگاه ان وی آرهشت کانال NVR-108MH-C شرکت هایلوک را با مدل مشابه آن دربرند ویوتک یعنی NVR ND8312 مقایسه می کنیم.

هر دو دستگاه قابلیت ضبط ۸ دوربین تحت شبکه ، امکان نصب یک دستگاه هارد داخلی باظرفیت حداکثر ۶ ترا بایت و فاقد تکنولوژی رید،  پشتیبانی از پروتکل آنویف، دودرگاه USB و مشترک میباشند اما با این همه برخی تفاوت های اساسی دارند که قصد داریم به توصیف آن ها بپردازیم.

دستگاه NVR هایلوک هایک ویژن

دستگاه NVR-108MH-C هایلوک از نوع استندالون میباشند، پشتیبانی از فرمت فشردهسازی H.264 ، H.265 ، و H.265+ ، ضبط تصاویر دوربین با وضوح حداکثر ۴وهشتمگا پیکسلی ، توانایی برقراری صدای دو طرفه ، ۸۰ مگا بیت بر ثانیه پهنای باند ورودی ، یک خروجی یک خروجی HDMI برای نمایش تصاویر بر روی مانیتور ، یک پورت شبکه با سرعت

۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ مگا بیت بر ثانیه ، توان مصرفی کمتر از ۹۰ وات ، عملکرد در رطوبت کمتر از 7۰%

است و یک یونیت ارتفاع را در رک میگیرد.

دوربین مداربسته بی سیم پانوراما

دستگاه NVR ویوتک

دستگاه NVR ND8312 ویوتک ازفرمت فشرده سازی H.264حمایت می کند و توانایی ضبط تصاویر دوربین های تحت شبکه با وضوح حداکثر ۸ مگا پیکسل را در خود دارد ،50 مگا بیت بر ثانیه پهنای باند ورودی ، یک خروجی HDMI معمولی به منظور نشان دادن تصاویر ، یکپورت شبکه با سرعت ۱۰/۱۰۰ مگا بیت بر ثانیه ، توان مصرفی ۱۵ وات ، عملکرد مطلوب در رطوبت کمتراز ۹۵% و  قابل نصب بصورت رکمونت نمی باشد .

اما موارد مشخص کننده در مقایسه بالا بین NVR هایلوک و ویوتک شامل آیتم­های زیر هست :

با توجه به ضبط تصاویر دوربین های ۴K ، برای کنترل حجم تصاویر با کیفیت و بدون افت کیفیت باید از دستگاه ضبط با فرمت فشرده سازی پیشرفته ای مانند۲۶۵ استفاده شود تا بتواند  کنترل کند.

پهنای باند ورودی لازم در NVR هایلوک مورد بررسی برای هر دوربین ۱۰ مگا بیت برثانیه پهنای باند است . این امر نماینگر نشان دهنده توانایی NVR هایلوک برای ضبط با وضوح بالایدوربین های با کیفیت تر هستند .

به منظور نمایش تصاویر دوربین های با وضوح بیشتر از دو مگا پیکسل در NVR هایلوک می توان از خروجی

۴K آن مستقیم به مانیتور ۴K متصل کرد .

سری جدید محصولات Turbo HD X هایک ویژن وارد بازار میشوند.

کمپانی هایک ویژن جدید ترین نسل از محصولات مدار بسته Turbo HD را با عنوان Turbo HD X بزودی وارد بازار میکند.

این سری از محصولات توانایی شناسایی هر گونه تهدیدی را در کوتاهترین زمان دارند و با اطلاع رسانی فوری کاربر را از بروز

مشکل باخبر میکنند .

به علت دتکتور مادون قرمز در نظر گرفته شده بر روی دوربین های این سری ، تحرکات انسان را از غیر انسان تشخیص میدهد و در صورت وجود خطر با صدای بلند آژیر میکشید و فلاشر میبزند و بسیاری از تهدیدات را در مراحل ابتدایی شناسایی و خنثی میکند . علاوه بر این دوربین های سری Turbo HD X هایک ویژن امکانات متنوعی درباره حفاظت جانبی برای کاربران فراهم می کند و از این نظر می تواند در مکان­های گوناگونی مثل فروشگاه ها ، طلا فروشی ها و موارد مشابه از این دوربین ها

استفاده کرد

[ بازدید : 30 ]

[ چهارشنبه 22 خرداد 1398 ] 16:30 ] [ kamran ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]