چهارپایه های میله ای و پیشخوان مد های مد ناخوشایند

چهارپایه های میله ای و پیشخوان مد های مد ناخوشایند ، آنها می آیند و می روند ، و دوباره می آیند ، و دوباره می روند! شما را گیج می کند اینطور نیست؟ چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد که همیشه به سبک است. شما می دانید که همیشه می توانید یک کلاسیک را از کمد بیرون بیاورید و بارها و بارها از آن استفاده کنید بدون اینکه تعجب کنید داخل یا خارج هستید! این کار زندگی را کمی پیچیده تر می کند.

خوب ، این موارد بیش از لباس فقط صدق می کند. یک کلاسیک همیشه به سبک است ، مانند یک ماشین کلاسیک به عنوان مثال ، این ماشین ها همیشه تحسین می شوند و به درستی ، ساخته شده اند تا دوام داشته باشند. چهارپایه میله ای و مدفوع پیشخوان مورد دیگری است که همیشه به سبک است. با استفاده از پارچه ، سبک ها و رنگ های جدید می توان آنها را اصلاح و به روز کرد ، اما هنوز هم مدفوع میله ای امتحان شده و واقعی هستند.

اکنون اگر آنها با دست ساخته شده باشند ، مطمئناً چیزی بدست می آورید که در طول زمان مقاومت خواهد کرد ، زیرا در تولید این مبلمان ظریف شینگل بیشتر افتخار می شود.

در زمان هایی نه چندان دور ، صنعتگرانی بودند که به عنوان مثال در ساخت و ساز مهارت داشتند و کارهای هنری زیبایی را می ساختند. این قطعات خارق العاده چیزی جز نهایت کیفیت ساخته نشده اند ، چنین کارهای هنری میراث گرانبهایی هستند و با افتخار نسل به نسل منتقل می شوند.

متاسفانه و مأیوس ، افتخار صنعتگری به سرعت به گذشته تبدیل می شود. با فلسفه "سریع سریع کار کنید" که امروزه بسیار رایج است ، شعار این است که آن را سریع بسازید و تا آنجا که می توانید بفروشید ، آه و چون ارزان است ، باید بارها و بارها جایگزین شود. و حدس بزنید چه کسی قصد دارد آن را بارها و بارها خریداری کند. این ذهنیت هیچ تفکری برای انبوه زباله های ایجاد شده در محل دفن زباله های ما نمی کند و مطمئناً فکری برای مصرف کننده نمی کند.

هنوز شرکت هایی وجود دارند که تمایل به تولید محصولی با کیفیت و با افتخار در آمریکا دارند. با این وجود به سرعت کم می شوند ، تا حدودی به این دلیل که مردم راضی به تحمل یک کار پست تر هستند. با این حال آنها نمی توانند در نظر بگیرند که اگر چیزی با کیفیت بخرند ، مدت طولانی تری طول می کشد و در دراز مدت صرفه جویی قابل توجهی در آنها خواهد کرد.

بنابراین ، درخواست و چالش من برای شما مصرف کنندگان هنگام خرید چهارپایه تخته ای یا مدفوع پیشخوان ، یا هر موردی برای خانه این است که خرید محصولات با کیفیت ساخت آمریکا را در نظر بگیرید. شاید اگر ما از پذیرش این موارد نامرغوب امتناع ورزیم ، بتوانیم دوباره به تولید آثار هنری واقعی برگردیم ، که شایسته عبور از نسل بعدی ما است.

بیایید از آن دسته از شرکتهایی که هنوز در آمریکا هستند ، حمایت کنند که اجازه نداده اند یک دلار سریع آنها را به خارج از کشور بکشاند. ما می توانیم چشم اندازهای خود را بالاتر بگذاریم و با امتناع از خرید مکرر مواد ناخواسته ، تقاضای بیشتری داشته باشیم. بیایید از آخرین مد روز خودداری کنیم و شرکت ها را تحت فشار قرار دهیم تا کاری ادامه دهند.

افکار و ایده های ارائه شده در اینجا صرفاً از نظر نویسنده است.

کپی رایت © JA & AK Enterprices، LLC

                


[ بازدید : 9 ]

[ سه شنبه 17 فروردين 1400 ] 17:59 ] [ kamran ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]